DAVID GUETTA

2014

Dünyanın En Büyük Dans Müziği İdolu David Guetta İstanbul’da!

Dünya çapında on beş milyon albüm satışı ile dans müziğinin 1 numaralı ismi olan Fransız DJ & prodüktör David Guetta, 27 Haziran Cuma gecesi Unilife Organizasyonu ile Küçük Çiftlik KüçükÇiftlik Park’ta İstanbullu müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

“Work Hard Play Hard”, “Gettin’ Over You”, “Turn Me On”, “Titanium” ve “She Wolf” gibi hitleri ile yıllardır milyonlarca müzikseverin kalbini fethederek yıllardır müzik listelerinde 1 numarada olan Guetta’nın performansı öncesi Suat Ateşdağlı ve Emrah İş de DJ kabininde olacak.

Ve Türkiye 2014 Yazında da 27 Haziran Cuma gecesi KüçükÇiftlik Park’ta David Guetta ile buluşuyor!İndirimli dönem biletlerini kaçırmayın!

-İndirimli dönem bilet fiyatları kapasiteyle sınırlıdır ve belirlenen kapasite dolduğunda organizatör bilet fiyatlarında önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkına sahiptir.
-Her yaş çocuk bilete tabidir.
-16 yaşından küçükler etkinlik alanına ebeveyn refakatinde girebilirler.
-Etkinlik açık havada gerçekleşmektedir.
-Etkinlik her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir.
-Etkinlik alanına yiyecek-içecek sokmak yasaktır.
-Etkinlik alanına profesyonel kamera ve fotoğraf makinesi sokulmayacaktır.
-Etkinlik alanında 18 yaşından küçük katılımcılara hiçbir şekilde alkol satışı yapılmamaktadır.
-Yukarıda açıkça belirtilen maddelere uymayan katılımcılara hiçbir şekilde bilet iadesi yapılmayacaktır.
– Biletix satış kanalı dışında yapılan hiç bir noktadan biletinizi almayınız. Kapıda barkod okuyucularla bilet kontrolleri yapılmakta olup, bu tip biletlerin girişi engellenmektedir.

**18 yaşından küçük katılımcılar deluxe lounge ve localara ancak ebeveyn refakatinde katılım gösterebilirler. Ebeveyn refakatinde olmayan 18 yaş altı katılımcılar deluxe lounge biletine sahip olsalar dahi alana giremeyecekler ve bu durumda herhangi bir bilet iadesi yapılmayacaktır.

Date
Category
2014
Haberdar Ol