FRIRAVE

2014

Frirave Sezonu 26 Eylül Cuma başlıyor!

OTP İstanbul, geçtiğimiz sezon Frirave adıyla Shermanology, Yves V, Quintino, Swanky Tunes, Blasterjaxx, Michael Calfan, Danny Avila, MAKJ gibi elektronik müziğin önde gelen isimlerini İstanbul’da ağırladı. 2013-14 sezonunda 7 sold out yaşayan OTP bu sezon kabına sığmayarak, festival denince ilk akla gelen mekan KüçükÇiftlik Park’ta dünya çapında önemli DJler ve daha büyük bir şov kurulumu ile festival havasını İstanbul’a taşımaya hazırlanıyor.

26 Eylül Cuma günü konuklarına kapılarını 16.30’da açacak olan FriRave, sezon açılışını ‘New Vibes of Happiness’ sloganıyla başlatıyor.

Payback parçası ile tüm dünyada büyük yankı uyandıran İsveçli DJ ikisili Dimitri Vangelis & Wyman, Still Young şarkısıyla ve yaptığı tüm mixlerle dans müzik listelerinde üst sıralarda yer alan İngiliz Kryder, İtalya’dan son yıllarda çıkan en yetenekli house müzik ikilisi Merk & Kremont ve birçok festivalde yer alan Hollandalı Roul & Doors Frirave’in açılışında perfomans gösterecek ünlü Dj’ler.

Etkinliğin startını Red Bull Battle of DJ’s Şampiyonu Kaan Altınbilek verecek. Ardından Mete Benli ve Türkiye’nin en büyük bahar festivali Magic Break’in ünlü ismi Ersin Aylı sırasıyla yerlerini alacak.

Bu büyük etkinliği kaçırmak istemiyorsanız biletler www.otpistanbul.com’da.

▲FRIRAVE 26 EYLÜL CUMA 2014 LINE UP▼

– DIMITRI VANGELIS & WYMAN (SWE)
– KRYDER (ENG)
– MERK & KREMONT (ITA)
– ROUL & DOORS (NED)
– ERSİN AYLI (TUR)
– KAAN ALTINBİLEK (RADIOPOT;TUR)
– METE BENLİ (DAWN;TUR)

Kapı Açılış: 16.30

Date
Category
2014