GÜZEL BİR GÜN

2015

30 Mayıs “Güzel Bir Gün” olacak.

Yazı; konserler, performanslar, bahçe oyunları, workshoplar ve özel olarak seçilmiş lezzetlerle dolu bir şenlikle karşılıyoruz.

Bu festival alıştığınız festivallerden biraz farklı. Konser ve etkinlikler öğlen 12’de başlıyor. Gündüz programı ayrı bir özenle hazırlandı. Çünkü herkes güneşin ve açık havanın tadını çıkartsın, çimenlik alanda pikniğini yapsın istiyoruz.

Mini Müzikhol ve Nublu’nun dostları gün boyu sahneyi boş bırakmayacak, Souq’un hazırladığı envai çeşit etkinlikle de festival şenliğe dönüşecek. Alanda her an keşfedecek eğlenceli bir şeyler mutlaka olacak. Akşama doğru, bütün bir gün güzelce dinlenmiş koca bir kalabalıkla hareketli birgece başlayacak.

Güzel bir Gün için KüçükÇiftlik Park’ta buluşuyoruz.

************************

The 30th of May is going to be a beautiful day.

We are greeting the sun with a fair blended with wonderful music, backyard games, workshops and carefully picked flavours.

It will be a special kind of festival. Concerts, games and workshops are starting at 12.00. The day program is planned with extra love because we want everybody to enjoy the sun, open air and have their picnic on the grass.

Friends of Mini Müzikhol and Nublu will always be on the stage performing while Souq presents amazing workshops and backyard games that turn the festival into a carnival. The field will always be presenting some fun stuff to discover. As the evening gets closer, all-day rested crowd will dive into a moving night.

For Güzel Bir Gün, we are meeting at KüçükÇiftlik Park.

Line-Up

Kalabrese & Rumpelorchester Live

Guillaume & the Coutu Dumonts

Feathered Sun feat. Chris Schwarzwaelder, Raz Ohara, Jo.Ke. & Nu

İlhan Erşahin Istanbul Sessions Live

Büyük Ev Ablukada Elektro Akustik

İnsanlar Live

Gaye Su Akyol

Ayyuka

John Goo & Undomondo

Klasik Tutan

King Fifi

Date
Category
2015