HARDWELL – UNITED WE ARE WORLD TOUR

2015

Dünyanın 1 numaralı DJ’i Hardwell, yeni şovu ‘United We Are’ ile 3 Ekim’de İstanbul’da!

İki yıl üst üste dünyanın en iyi DJi seçilen, dünyanın en büyük festivallerinde headliner olarak sahne alan Hardwell, dünya çapında onlarca sold-out ‘I AM Hardwell’ şovunun ardından ‘United We Are’ ile 3 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta!

“Spaceman”, “Apollo”, “Never Say Goodbye”, “Young Again” ve yeni şovuna ismini veren “United We Are” gibi şarkıları ve pek çok isimle gerçekleştirdiği ortak çalışmalarıyla milyonlarca hayran kazanan Hardwell, İstanbul’u sallamaya geliyor!

Dünyanın dört bir yanında hayranlarıyla buluşan ve muhteşem performansı, sahne ve görsel şovlarıyla elektronik müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatan United We Are turuyla dünyanın 1 numarası 3 Ekim’de İstanbul’da!

Hardwell’in 3 saatlik performansı ile Türkiye’de elektronik müzik adına unutulmayacak olan şovun biletleri 3 Ağustos Pazartesi günü saat 11:00’da Biletix’te satışta!

One Colony organizasyonuyla gerçekleşecek “United We Are” şovu, 3 Ekim Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta.

http://www.biletix.com/etkinlik/SLOC3/TURKIYE/tr

Deluxe Lounge:
Deluxe lounge bilet sahipleri ücretsiz premium içecek servisinin yanı sıra sahne önünde serbest dolaşım hakkına sahiptirler.18 yaşından küçük katılımcılar deluxe lounge’a ebeveyn refakatinde katılım gösterebilirler.

Önemli Not:


Tüm biletlerde ekstra güvenlik önlemi vardır. Biletix harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu tamamen katılımcıya aittir. Etkinlik giriş kapılarında tüm biletler sistem tarafından elektronik ortamda kontrol edilecektir.

Date
Category
2015