İSTANBUL BLUE NIGHTS PRESENT: FATBOY SLIM & RUDIMENTAL

2015

İstanbul Blue Night Sunar:

KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TAKİ SOKAK FESTİVALİNE RUDIMENTAL ve FATBOY SLIM DAMGA VURACAK!

Festivalin böylesi sadece “İstanbul’da Olur”!

Bu yıl 5.si düzenlenen ve İstanbul gece hayatı ile sokak hayatını bir araya getiren, olmazları olduran festival İstanbul Blue Night; 11 Nisan 2015, Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta düzenleyeceği efsane bir sokak festivaliyle herkesi buluşturacak! İngiltere müzik listelerinde zirveye yükselen Rudimental grubu ve elektronik, big beat, trip hop’un vazgeçilmezi FatBoy Slim ile o gece eğlenceyi maksimuma taşıyarak müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

İstanbul Blue Night, bu yıl da eğlence garantili! 11 Nisan 2015, Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ın sokak festivali ruhuyla kaplanacağı gecede; İstanbul Blue Night adeta “Festivalin böylesi sadece İstanbul’da olur!” dedirtmeye hazırlanıyor. Aynı gece, dünyanın en çok sevilen alternatif müzik gruplarından Rudimental ve bir Grammy, on Mtv Video Müzik Ödülü, iki de Brit Ödülü kazanarak kırılması zor bir rekora imza atan FatBoy Slim’e de ev sahipliği yapacak olan İstanbul Blue Night, İstanbullu müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatmak için geri sayıyor.

Şehrin merakla beklenen festivali İstanbul Blue Night’ın 11 Nisan 2015, Cumartesi günü gerçekleşecek sokak festivali coşkusuna ortak olmak için biletler Biletix’te.

‘Dünyaca ünlü müzisyen ve grupları en önden izlemek istiyorsan, biletini al, selfie’ni çek, #istanbuldaolur hashtagiyle, Instagram’da paylaş. Adını soyadını ve festivale niye geldiğini yazmayı da unutma. Blue Ring’in davetli listesine girme şansını yakala.

Festival her yerde olur. Böylesi sadece İstanbul’da olur.
Bir sefie’yle KüçükÇiftlik Park’ta Blue Ring’e girenler, İstanbul Blue Night Festival’da olur.’

RUDIMENTAL
İngiliz grubu olan ve 2010 yılında Londra’da kurulan Rudimental; Amir Amor, Piers Agget, Kesi Dryden, DJ Locksmith (Leon Rolle) olmak üzere 4 kişiden oluşuyor. İlk single çıkış parçaları olan “Feel the Love” ile 2012 yılında dünya çapında büyük yankı uyandıran grup; 2013 yılında Mercury Ödülleri’ne aday gösterildi ve Brit Award ile Mobo Award ödüllerine layık görüldü. Rudimental aynı zamanda MTV Avrupa Müzik ödüllerinde “En İyi Yeni Sanatçı” ve İngiltere, İrlanda çapında “En İyi Sanatçı” ödülünü aldı. Grup, “All Night Waiting” adlı parçalarında Elle Eyre ile düet yaptı ve 2013 yılında şarkı İngiltere’de zirveye yükseldi.

FATBOY SLIM
Brighton’da üniversitede okurken The Housemartins isimli indie rock grubuyla müziğe başlayan Norman Cook ya da daha iyi bilinen ismiyle Fatboy Slim dj/prodüktör olarak devam ettiği kariyerinde bir Grammy, on Mtv Video Müzik Ödülü, iki Brit Ödülü kazanarak kırılması zor bir rekora imza attı. Fatboy Slim ayrıca Glastonbury Festival, Ultra Music Festival, Wavefront Music Festival, Exit Festival ve Bestival gibi Avrupanın en büyük festivallerinde headliner olarak sahne aldı.

Date
Category
2015