KÜÇÜKÇİFTLİK GAZİNOSU İFTİHARLA SUNAR: SELAMİ ŞAHİN, ÖYKÜ GÜRMAN, ANASON ORKESTRASI

2015

KüçükÇiftlik Park’ta sahnelerin altın günlerine unutulmaz bir zaman yolculuğu seyircileri bekliyor. Gazino Geceleri devam ediyor!

KüçükÇiftlik Gazinosu iftiharla sunar:

Selami Şahin, Öykü Gürman

Geçtiğimiz yıl gazino konseptiyle İstanbul eğlence hayatına yeni bir soluk getiren KüçükÇiftlik Park‘ın çok beğenilen Gazino Geceleri programı bu yıl da devam ediyor. 07 Şubat Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Park’ta kapalı alanda kurulacak gazinoda, Selami Şahin ve Öykü Gürman sahne alacak.

1950’lilerde İstanbul’u kasıp kavuran Lunapark, Bebek Aşiyan ve İzmir Göl Gazinoları’nın deneyimli ekibi, geçtiğimiz yıl Yeniden Gazino Geceleri’ni başlatmış, İstanbullular’ı gazino geleneğiyle yeniden buluşturarak, sahnelerin altın günlerine unutulmaz bir zaman yolculuğu yaptırmıştı.

Bülent Ersoy, Hülya Avşar, Selami Şahin, Seren Serengil, Fedon, Fettah Can, Oya Aydoğan, Yeliz, Tanyeli gibi isimlerin sahne aldığı ve seyircilerin büyük beğenisini kazanan Gazino Geceleri KüçükÇiftlik Park’ın 9D projesi “KüçükÇiftlik Gazinosu” kapsamında geleneği, göreneği, adabı ve lezzetli menüsüyle bu yıl da devam ediyor. 7 Şubat’ta gerçekleşecek programda Selami Şahin, Öykü Gürman ve Anason Orkestrası sahne alacak.

KüçükÇiftlik Park, Kral TV, Kral FM ve Kral POP Radyo medya sponsorluğunda gazino keyfini çıkartmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Date
Category
2015