MASTERPEACE SOUND OF PEACE

2014

Küresel bir barış organizasyonu olan MasterPeace, her yıl 21 Eylül Dünya Barış Günü’nde düzenlendiği konserleriyle bu yıl İstanbul’dan dünyaya seslenmeye hazırlanıyor.

MasterPeace ‘Sound Of Peace’ Festivali, 21 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta!

Festivalin konukları ise;

Can Bonomo
Elif Çağlar
123
Boğaziçi Caz Korosu
The Away Days
No Land
Ziya Azazi
Social Inclusion Band

Müziğin ve sanatın dönüştürücü, birleştirici gücüne inanan MasterPeace; 21 Eylül BM Dünya Barış Günü’nde müziği çatışmaların üstünde tutarak, Amsterdam, İstanbul, Kahire, Katmandu, Kongo olmak üzere dünyanın bir çok farklı bölgesinde barış konserleri düzenliyor. 24 saat süre ile eş zamanlı olarak gerçekleşecek olan konserlerde, Amsterdam’da çatışan bölgelerden sanatçılar bir araya gelerek şarkılarını barış ve birliktelik için seslendirecek. Aynı zamanda İstanbul, Hindistan, Kahire, Ermenistan, Kongo’da flagship konserler düzenlenirken, 50 farklı lokasyonda bir çok barış etkinliği gerçekleştirilecek.

MasterPeace ‘Sound Of Peace’ festivalinde, müziğin yanı sıra, sanatın bir çok farklı koluyla da desteklenen yaratıcı atölyeler, workshoplar, sanatçılar eşliğinde interaktif duvar boyama performansları katılıcımları, gün boyu barış için bir araya gelmeye ve birlikte yaratmaya davet ediyor.

21 Eylül 2014 Pazar günü saat 14.00’dan 00.00’a kadar sürecek olan MasterPeace ‘Sound Of Peace’ festivalinde buluşalım!

Date
Category
2014