Parkfest

2017

Parkfest, 2017

 

Yılın ilk açıkhava festivali Parkfest 13 Mayıs Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta…

Geçtiğimiz yıllarda onbinlerce festivalcinin katılımıyla gerçekleşen Parkfest, bu yıl da şehrin ilk açık hava festivali olacak.
NEA ve VERA Müzik organizasyonuyla 13 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek olan festival, bu sene en kalabalık kadrosu ile gerçek bir müzik ziyafeti sunuyor.

Elektronik müzik dünyasının kült ismi James Lavelle’in efsane projesi UNKLE’ın başı çekeceği festivalin kadrosunda; yıllar sonra onu çok seven İstanbul seyircisi ile buluşacak olan elektronika ve jazz’ın en güzel birlikteliği KOOP projesiyle Oscar Simonsson, synthpop tarzının ülkemizdeki yüzakı Jakuzi, Tel Aviv merkezli indie-pop grubu Lola Marsh ve kültürlerin birlikteliğinin coşkulu modern zaman kutlaması Anna RF yer alıyor. Parkfest 2017 sahnesinin diğer konukları ise solo projesi Vilette ile Sine Büyüka, Nihil Piraye ve Allen Halsey, Erdem Tunalı’dan oluşan elektronik proje Monality olacak.Ayrıca Radyo Eksen Dj’leri gün içinde Parkfest DJ kabininde festival özel yayınıyla bizlerle.

Tüm gün sürecek festival, birbirinden farklı tasarımcıların ve butik dükkanların yer alacağı “Pazar”ın yanısıra, yeme-içme alanları ve bir çok alternatif etkinlik ile bir müzik festivalinden çok daha fazlasını sunuyor. Parkfest, bugüne kadar alışılagelmiş standartların bir adım daha ötesinde olmayı ve kesintisiz eğlenceyi vaad ediyor.

 

Date
Category
2017