Arabayla geldim, nereye park edebilirim?

Hemen girişimizde bulunan İspark Otopark’ını ya da 100 m. ilerimizde bulunan Şişli Evlendirme
Dairesi’nin otoparkını kullanabilirsin. Otoparklarda rahatça yer bulabilmen için yola erken çıkmanı
öneriyoruz. 

WC kapasitesi hakkında bilgi almak istiyorum.

Kadınlar tuvaletinde 12, erkekler tuvaletinde 8 kabin ve 5 pisuarla ile birlikte 1 adet engelli tuvaletimiz yer alıyor. Ancak tüm gün süren etkinliklerde ve yoğun katılımlı festivallerde organizasyon şirketlerine mobil wc ile destek yapmalarını öneriyoruz. Ayrıca söylememize bile gerek yok ama siz etkinliklerin tadını rahatça  çıkarabilin diye WC’lerimiz etkinlikler boyunca düzenli olarak temizleniyor.

Etkinliklerinizde stand kiralamak istiyorum, ne yapmalıyım?

KüçükÇiftlik Park’ta hem URU Group hem de diğer organizatörlerin etkinliklerine yer veriyoruz. Tüm etkinliklerimizde stand kiralamakla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için bize love@kucukciftlikpark.com adresinden mail atabilirsin, sana en kısa sürede geri dönüş yapacağımızdan emin ol!

Etkinliklerde fotoğraf/video çekmek istiyorum, mümkün mü?

Mobil cihazlarından fotoğraf veya video kaydı alabilirsin, ancak maalesef etkinliklerimizde profesyonel çekim için akreditasyon yaptırman gerekiyor. Akreditasyon için basın sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsin. Çektiğin fotoğraf ve videolara bizi etiketlemeyi unutma! 🙂

Çok sevdiğim bir eşyam etkinlik sırasında kayboldu, bulmama yardımcı olabilir misiniz?

Elimizden geleni yapacağımızdan hiç şüphen olmasın. Güvenlik ve temizlik ekipleri tarafından alanda bulunan eşyalar, etkinlik bitiminde KüçükÇiftlik Park’a teslim ediliyor. Kayıp eşyan için bize  hafta içi 10.00-18.00 saatleri arasında 02122313045 numaralı ofis numaramızdan, ya da love@kucukciftlikpark.com adresinden ulaşabilirsin.

Etkinliklere tüylü dostumla katılabilir miyim?

Ailemizde birbirinden sevimli 7 üyemiz bulunmakta, fakat onların güvenliği için her etkinliğe evcil hayvan ne yazık ki kabul edemiyoruz. Dostlarımızla beraber keyfini çıkarabileceğin etkinlikleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeni öneririz.

Engelli misafirleriniz için olanaklarınız nelerdir?

Alanımız yapısı gereği düzdür. Ayrıca KüçükÇiftlik Park ve KüçükÇiftlik Bahçe girişlerimizde rampa mevcuttur. Ancak istediğin takdirde asistan hizmeti alabilirsin. Asistan hizmeti almak için iletişim bilgilerini love@kucukciftlikpark.com adresine e-mail atman yeterli. Ayrıca, engelli tuvaletimizi kullanmak için asistanının sana yardımcı olacağından şüphen olmasın.

Alana girdikten sonra çıkıp tekrar girsem olur mu?

Üzgünüz ama güvenlik önlemleri nedeniyle etkinlik alanına giriş yapıldıktan sonra tekrar giriş çıkış yapılamıyor. Etkinliklerimizdeki bileklik uygulamasıysa sadece alan içerisindeki geçiş noktalarında geçerli. Fakat merak etme, alan içerisinde yiyecekten içeceğe, aradığın pek çok şeyi bulabilirsin.

Acil durumlar için sağlık personeliniz var mı?

İçin rahat olsun! Etkinliklerimizdeki katılımcı sayısına oranla KüçükÇiftlik Park girişinde ambulans ve bazı etkinliklerimizde ambulansa ek olarak alan içerisine sağlık noktası bulunduruyoruz.

Güvenlik önlemleri sıkı mı?

Hem de oldukça! Özel güvenlik firması tarafından sağlanan güvenlik hizmetinde alanımız hem içeriden hem de dışarıdan çevreleniyor. Tekrar hatırlatmamızda fayda var, Küçükçiftlik Park içerisine hiçbir şekilde kesici, delici, yanıcı ya da patlayıcı alet sokulmuyor.

Bilet almak istiyorum, nasıl alabilirim?

En pratik yöntem olarak Biletix üzerinden almanı öneriyoruz. Bunun yanı sıra çoğu etkinliklerimizde kapıdan bilet temini de mümkün. Fakat unutma, biletlerimizin her an tükenme ihtimali var. O yüzden biletini etkinlikten önce Biletix üzerinden almanı tavsiye ediyoruz. Üzülmeni istemeyiz. 🙂

VIP kategoriden bilet almak istiyorum, VIP için ayrı bir alanınız bulunuyor mu?

VIP alanımızın (bazı etkinliklerde Deluxe Lounge olarak geçer) düzeni ayaktadır. Sahneye bakıldığında alanın sağ tarafında ve yukarıda kalan VIP alana giriş ve alanın düzeni etkinliklere göre değişiklik gösterebilir. Fakat değişmeyen tek bir şey var, o da çok eğleneceğin!

18 yaşından küçüğüm, etkinliklerinizde yaş sınırı var mı?

Yaş sınırı etkinlikten etkinliğe değişiklik gösterebilir ama öğrenmek oldukça kolay. Biletix’ten ilgili etkinlik sayfasına gir ve etkinlik kuralları kısmına tıkla. Yaş sınırı bilgisinin orada yer aldığını göreceksin. Kapıda bir sorun olmaması için bu bilgileri bilet satın almadan önce mutlaka kontrol etmeni öneririz.

Lunapark artık olmayacak mı?

Ekim 2010’da Lunapark malzemeleri taşınmış ve KüçükÇiftlik Park şu anki haline, yani senin için her türlü etkinliğe hizmet verebilen etkinlik merkezine dönüştürüldü. Lunapark’ımız şu anda olmasa da aynı eğlence anlayışı devam ediyor

Haberdar Ol